Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + energie a služby
Celková plocha 808  (m2)
Číslo 10886
Okres Praha
Obec Praha
  • Cena s DPH120 Kčza m2

POPIS

Nabízíme k dlouhodobému nájmu zrekonstruovanou skladovou halu s administrativním zázemím, v průmyslové části na Praze 9 - Čakovicích. Skladová hala o velikosti 808m2 je součástí velkého, oploceného a střeženého areálu s celodenní fyzickou ostrahou, nachází se v blízkosti hlavní komunikace,
Bezproblémová dostupnost MHD. Příjezd pro kamionovou dopravu z Teplické E 55. Bezproblémová dostupnost MHD. Parkování před halou v dohodnutém rozsahu zdarma.
Jedná se o přízemní, zděnou, zateplenou, vytápěnou skladovou halu. Využitelná výška činí 10 a 6 m. Vstup do prostor zajišťují elektrická nákl., vjezdová vrata o velikosti 4,2 x 4,2 m. Dostatečná manipulační plocha pro příjem a expedici zboží. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Podlahy betonové, vysoce únosné, ošetřené nátěrem. Vytápění nebo temperování k dispozici. Rampa není k dispozici. Kancelář pro skladníky, soc. zázemí.
Kanceláře celkem 584m2 ( 6 místností ), zasedací místnost, 2 x kuchyňka, 2 x příruční sklad, soc. zázemí pro hosty i zaměstnance. Osvětlení el. zářivkové, okna. Podlahy betonové – dlažba, koberce. Z kancelářských prostor lze pronajmout jen potřebnou část kanceláří. Volné ihned.
Cena sklad - 120 Kč/m2/měsíc , kanceláře - 130 Kč/m2/měsíc + energie a služby. Nájemce neplatí provizi RK.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 808  (m2)
Zastavěná plocha 808  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne
Počet parkovacích míst 10
Nahoru