Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + energie a služby
Celková plocha 1128  (m2)
Číslo 10887
Okres Praha
Obec Praha
  • Cena s DPH120 Kčza m2

POPIS

Nabízíme pronájem skladové haly 545m2 a 448m2 s administrativním zázemím 135m2 a případně i vzorkovnou o celkové velikosti 1128m2. Nájemce neplatí provizi RK. Nabízíme k dlouhodobému nájmu zrekonstruovanou skladovou halu s administrativním zázemím, která je součástí velkého, oploceného a střeženého areálu s celodenní fyzickou ostrahou, nachází se v blízkosti hlavní komunikace, v průmyslové části na Praze 9 - Čakovicích. Bezproblémová dostupnost MHD. Příjezd pro kamionovou dopravu z Teplické E 55. Bezproblémová dostupnost MHD. Parkování před halou v dohodnutém rozsahu zdarma.
Jedná se o přízemní, zděnou, zateplenou, vytápěnou skladovou halu. Využitelná výška činí 10m. Vstup do prostor zajišťují elektrická nákl., vjezdová vrata o velikosti 4,3x4,8m. Dostatečná manipulační plocha pro příjem a expedici zboží. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Podlahy betonové leštěné se vsypem. Vytápění nebo temperování k dispozici. Rampa není k dispozici. V přízemí skladu je v části vestavba vzorkovny se vstupem z kanceláří a v prvním patře je vestavba šaten a soc. zázemí pro zaměstnance. Parkování možné v dohodnutém rozsahu. Internet 100/50. Elektřina 220V/380V. Elektronické zabezpečení.
Majitelé skladů nabízejí na své náklady z jara 2021 opravu a barevný nátěr venkovní fasády dle požadavku klienta včetně možnosti umístění světelné reklamy.
V případě zájmu a rezervace do konce měsíce března je možné ve skladech ponechat skladové konstrukce, vybavení kanceláří.
Cena nájmu: sklad - 120 Kč/m2/měsíc , kanceláře - 130 Kč/m2/měsíc + energie a služby.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku

PLOCHY

Užitná plocha 1128  (m2)
Zastavěná plocha 1128  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Počet parkovacích míst 10
Nahoru