Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Celková plocha 682  (m2)
Číslo 10832
Okres Nymburk
Obec Lysá nad Labem
  • Cena s DPH3 100 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji přízemní řadový rodinný dům s dispozicí 3+1 s obytnou plochou 105 m2 a s pozemkem 682 m2 v Lysé nad Labem, ulice Stržiště. Uvedený dům je před rekonstrukcí a v současné době není vybavený. V poslední době nebyl užíván a momentálně je částečně zatížený zemní vlhkostí. Vytápění zajišťují plynová kamna v předních místnostech a v kuchyni jsou k dispozici také krbová kamna na tuhá paliva. Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod, plyn a gravitační kanalizaci. K dispozici je také vlastní studna na pozemku. Za domem je hezká zahrada obdélníkového tvaru. Místo je klidné a dobře dostupné. Je také možný vjezd na pozemek a parkování v zastřešeném stání vedle vchodu do domu. V zadní části je přístavba, kde je možné zařídit sklad a dílnu. Nad domem je prostorná půda.
Na domě vázne exekuční příkaz k prodeji nemovitosti ve výši 1,25 mil.Kč a z tohoto důvodu jsou požadováni zájemci s hotovostí. Prodej je v současné době možný s vědomím exekutora.
Nemovitost se nachází v širším centru města, nedaleko zámku. Nádraží i náměstí jsou vzdáleny do 15 minut chůze.
Pro bližší informace se prosím obracejte na makléře zakázky. Preferujeme písemný kontakt a ozveme se zpět, abychom projednali nezbytné podrobnosti a případně dohodli prohlídku domu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Před rekonstrukcí
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 105  (m2)
Zastavěná plocha 195  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru