Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ komerčního prostoru Skladovací prostor
Poznámka k ceně s provizí RK
Celková plocha 62  (m2)
Číslo 10747
Okres Praha
Obec Praha
  • Cena s DPH3 090 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o celkové ploše 62,29 m2 s dispozicí 2+1 v suterénu cihlového bytového domu v ulici Zvánovická Praha 4-Záběhlice. Jedná se o suchý zcela nově kompletně rekonstruovaný prostor se dvěma místnostmi 21 m2 a 27 m2 plus kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC s celkovou plochou cca 14 m2. V kuchyňce jsou 3 spodní šuplíkové skřínky s kvalitními pojezdy, varná deska, granitový dřez a je provedena příprava pro zapojení pračky, myčky a kuchyňské digestoře.
Výška místností je 2,5 m. Vstup je široký 80 cm bezpečnostními dveřmi NEXT.
Na podlahách je keramická dlažba, stropy jsou ze sádrokartonových podhledů, na stěnách je omítka a v kuchyňce a koupelně jsou keramické obklady. Nově vybudovaná vzduchotechnika zajišťuje větrání. Rozvody elektrické energie jsou nové, použito je LED osvětlení. Prostory jsou BEZ OKEN.
Nebytová jednotka má vlastní odběrné místo elektřiny, ohřev teplé vody je bojlerem s nízkým tarifem a jednotka má vlastní měření spotřeby studené vody. Vytápění je zajištěno částečně přiznanými rozvody ústředního topení bez radiátorů a bez měření spotřeby tepla. V prostorách je stálá teplota 23- 24 stupňů Celsia.
Měsíční poplatky do fondu oprav a zálohy na služby jsou stanoveny ve výši 3.400 Kč.
Vhodné využití je jako kancelář a sídlo firmy, případně jako dílna, atelier s umělým světlem nebo jiným způsobem dle potřeb zájemce. Nebytový prostor je nyní kolaudován jako sklad/archív. Přístup do suterénu je výtahem nebo po schodech s nájezdem pro rudl. Místo je velice dobře dostupné na Jižní spojku nebo na dálnici D1. Nedaleko od domu je zastávka MHD "Spořilov". Parkování je možné u domu. V případě vážného zájmu se prosím obracejte na makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 62,29  (m2)
Zastavěná plocha 62,29  (m2)

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy E - Nehospodárná
Nahoru