Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ rekreačního objektu Chata
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 2030  (m2)
Číslo 10402
Okres Louny
Obec Smolnice
  • Cena s DPHNa dotazza nemovitost

POPIS

Útulná chata s výhledem do přírody a okolních lesů Nabízíme k prodeji stylově zařízenou chatu u lesa, na klidném místě, v blízkosti obce Smolnice. Chata má celkem dvě obytné místnosti a nízké podkroví pro spaní.
Dřevěnými palubkami obložený pokoj s krbovými kamny a balkonem nabízí příjemné posezení s krásným výhledem do okolní přírody v pozadí s Českým středohořím, z tohoto pokoje je po schůdkách přístupné podkrovní spaní. Terasovité uspořádání chaty umožňuje využití obou místností zvlášť, další obytná místnost má samostatný vchod z druhé strany o podlaží níže, je vkusně vybavena stylovým nábytkem, kuchyňkou a velkým zděným krbem. Dále je zde praktický sklípek a komora.
Chata stojí na rozlehlém svažitém pozemku o ploše cca 2000 m2 a je přístupná z místní cesty (v majetku státu). Na kraji pozemku a přibližně 20 metrů od chaty je samostatně stojící zděný domek, kde je technické zázemí a ekologické WC.
Revize komína byla provedena. Vodovodní šachta s vodoměrem a rozvaděč pro elektroměr se nachází na hranici pozemku, cca 25 m od chaty. V ceně je přivedení vody a hlavního přívodu elektro až k nemovitosti(výkopové práce a uložení vedení)
Ideální prostředí pro rekreaci a odpočinek v přírodě, 10 min autem z blízkého města Louny a 35 min z Prahy (Ruzyně)

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 60  (m2)
Zastavěná plocha 30  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru