Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně + 3% provize RK
Celková plocha 45  (m2)
Číslo 10933
Okres Praha
Obec Praha
  • Cena s DPH4 580 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzivně nabízíme prodej příjemně světlého bytu 2+kk, 44,7m2, v 5. patře, sklep, ul. Běhounkova, Praha 5 - Stodůlky. Tento čistý, udržovaný byt v původním stavu prošel v průběhu let hlavně rekonstrukcemi společných částí domu, které vypovídají o velmi dobré správě a údržbě domu. Jedná se především o výměnu oken, veškeré odpady a rozvody v domě, výměna výtahu, schránek, vstupního vestibulu a renovací sklepních prostor. Byt je orientován na jiho-západní stranu s příjemným výhledem do klidného, zeleného vnitrobloku domu, ideální pro dostatečné množství celodenního světla bez odpoledního přehřívání sluncem.
Dům se nachází v pohodlné, dochozí vzdálenosti (do 5 min) na Metro B - Hůrka, velmi dobrou dostupností do centra Prahy. Zastávka autobusu 100m od domu s možností na metro A - Dejvická, nebo B - Anděl, a zároveň s kompletní občanskou vybaveností přímo v místě.
Kvalitu bydlení určitě příjemně navyšuje dostupnost Centrálního parku který geologicky náleží do Prokopského údolí a jeho rozloha je 39,12 ha. Park je protkán sítí zpevněných cest. Jsou zde dva rybníky (Stodůlecký a Nepomucký), které spojuje Prokopský potok a dvě vodní nádrže.
V parku je také začátek 470 kilometrové dálkové cyklotrasy Greenways Praha–Vídeň.
Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 9

PLOCHY

Užitná plocha 44.7  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano
Nahoru