ZpětÚvodní strana » Nemovitosti Praha » Byt Praha » Prodej byt Praha » Prodej byt 2+kk Praha » Prodej bytu 2+kk/B, 50m2,OV, Praha 9 - Jahodnice, ul. U Hostavického potoka
Prodej bytu 2+kk/B, 50m2,OV, Praha 9 - Jahodnice, ul. U Hostavického potoka
Záložky
Kontakt na makléře
Základní popis
Nabízíme k prodeji byt 2+kk/B,50m2,OV, Praha 9, ul. U Hostavického potoka
| Cena: | 2.378.000,- Kč (za nemovitost) |
|---|---|
| Lokalita: | Hostavice, Praha, Hlavní město Praha |
| Stav nabídky: | aktuální |
| Číslo: | RP7238 |
| Typ reality: | Byt 2+kk - Byt |
| Celková plocha: | 50 m2 |
Vlastnosti nemovitosti
| Plocha balkón: | 4,5 m2 |
|---|---|
| Užitná plocha: | 50 m2 |
| Vlastnictví: | osobní |
|---|---|
| Technologie výstavby: | cihlová |
| Stav objektu: | novostavba |
| Umístění objektu: | klidná část obce |
| Orientace: | J |
| Celkový počet podlaží: | 5 |
| Počet podlaží pod zemí: | 1 |
| Číslo podlaží v domě: | 2 |
| Počet garáží: | 1 |
| Balkón: | Ano |
|---|---|
| Lodžie: | Ne |
| Terasa: | Ne |
| Sklep: | Ano |
| Garáž: | Ano |
| Parkoviště: | Ano |
| Výtah: | Ano |
| Včetně vybavení: | Ano |
| ÚT plynové: | Ano |
|---|
| Telefon: | Ano |
|---|---|
| Internet: | Ano |
| Kabelová TV: | Ano |
| Železnice: | Ano |
|---|---|
| Dálnice: | Ano |
| Silnice: | Ano |
| MHD: | Ano |
| Autobus: | Ano |
| Školka: | Ano |
| Škola: | Ano |
| Lékař: | Ano |
| Pošta: | Ano |
| Obchody: | Ano |
| Supermarket: | Ano |
| Služby: | Ano |
Popis nemovitosti
Hezký byt s balkonem a jižní orientací je situován ve 2.podlaží novostavby z roku 2009. Podlahy jsou vyhotoveny v kombinaci podlah plovoucích a keramické dlažby.V koupelně je vana, WC je samostatné. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, digestoří a lednicí s mrazákem. Na chodbě bytu se nachází praktická komora.K bytu náleží sklepní kóje. K bytu je možno přikoupit garážové stání v suterénu domu za výhodnou cenu 120 000,- Kč.Dům se nachází v klidné části Jahodnice v sousedství vilové čtvrti. Lokalita s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností:zastávka MHD směr Rajská zahrada, Palmovka,Depo Hostivař a na vlakové nádraží Dolní Počernice je vzdálena 200m. Prodejna Spar 100 m, OC Europark Štěrboholy a OC Černý Most 5 min autem nebo busem. V bezprostřední blízkosti známá cyklistická stezka,potok Rokytka,Kyjský a Počernický rybník. Hypotéku Vám vyřídíme za výhodných podmínek.
Máte zájem o tuto nemovitost? Libor Brožek Vám poskytne více informací.
Nabídka nemovitosti
Aktuality
Realitní kancelář Reality PROSTOR Praha nově nabízí zprostředkování služby Měření radonu.
Prodej bytů Praha 9
Nově prodáváme byty v Praze 9.
Prodej bytů na Praze 9 rozšiřujeme na základě doporučení, která jsme získali díky kvalitní spolupráci s klienty, kteří již u Reality PROSTOR tyto služby využili.
Prodej bytů Praha 8
Nyní poskytujeme kvalitnější prodej bytů také v části Praha 8. Již dříve jsme v Praze 8 poskytovali naše služby ohledně Prodej bytu, tam se naše metody velmi osvědčily zejména pro klienty, kteří očekávají kvalitní služby, proto jsme se rozhodli pokrýt oblast Praha 8 našimi službami, hlavně v oblasti prodej bytů v širším měřítku.


